Grindų betonavimas
Grindų betonavimas

Betonavimo darbai, atliekami be tinkamo pasiruošimo, gali būti nuostolingi, o rezultatas – netinkamas naudoti. Todėl prieš pradėdami grindų betonavimą, pirmiausia įvertiname esamos dangos būklę ir atliekame reikiamus grindų paviršiaus paruošimo darbus – išniveliuojame grindis, paruošiame pagrindą, paskaičiuojame reikiamą betono sluoksnio storį, parenkame reikiamus priedus ir papildus, kurie pagerina betono dangos kokybę ir savybes. Geras paruošimas – pusė darbo – tik ant švaraus, sauso ir tvirto pagrindo galima įrengti ilgaamžę betono dangą.

 

Betonavimo darbus atliekame tiek individualių namų, tiek pramonės sektoriuose. Nedidelės apimties įprastam naudojimui skirtoms grindims naudojame smėlbetonio techniką, didelės apimties ir apkrovos grindims – pramoninį betonavimą. Individualiai parenkame optimaliausią sprendimą. Dirbame lanksčiai, prisitaikome prie poreikių, kitų statybos darbų eigos ir reikiamo tempo. Darbus atliekame laiku, nevėluojame. Suteikiame garantiją.
 

 

 

 Kaip vyksta darbai

trumpa atmintinė

Susisiekite su mumis

susipažinsime, aptarsime jūsų poreikius, galimus sprendimus, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį ir efektyviausią būdą darbų įgyvendinimui.

Paruošime pasiūlymą

žinodami jūsų poreikius ir atsižvelgdami į pastato būklę, apskaičiuosime galimų sprendimų kaštus, laiko sanaudas, tarnavimo galimybes, priežiūros reikalavimus. Visa tai pateiksime glaustame, tačiau išsamiame pasiūlyme, kuris padės paprasčiau apsispręsi ir pasirinkti optimaliausią darbų būdą.

Aptarsime laiką, sąlygas

pasirinkus geriausią statybų sprendimą, susitarsime dėl darbų įgyvendinimo laiko bei sąlygų. Visus įsipareigojimus patvirtinsime raštiškai. Sutartų įsipareigojimų Bildekos meistrai laikosi atsakingai. Į darbus atvyksta sutartu laiku, nevėluoja ir jų nepraleidžia, tad viskas yra įgyvendinama laiku.

Pradėsime darbus

darbų neatidėliojame, pradedame sutartu laiku. Bildekos brigados darbininkai dirba būdami blaivūs, laikosi sutartyje numatytų sąlygų ir bendros švaros.

Užbaigsime darbus

atlikus sutartus darbus, kartu juos apžiūrėsime, aptarsime, patarsime dėl tolimesnės priežiūros. Atlikdami darbus mes stengiamės ir nevėluojame, tad tikimės, jog ir mūsų užsakovai elgsis taip pat.

 

Keletas mūsų įvykdytų darbų

darbų galerija

 

 

 

Kodėl verta rinktis mus:

 

Dirbame visoje Lietuvoje

Kompetentingas personalas

Protingos kainos

Mūsų įmonė yra sertifikuota

Laikomės sutartų įsipareigojimų

Konsultuojame prieš ir po darbų

Gauti pasūlymą>